Strona główna Bez kategorii Rembertowska Wyprzedaż Sąsiedzka

Rembertowska Wyprzedaż Sąsiedzka

Garażowka na Bazarze Różyckiego w sierpniu 2022 r.
Garażowka na Bazarze Różyckiego w sierpniu 2022 r.

Startuje również Pierwsza Rembertowska Wyprzedaż Sąsiedzka.

Organizatorkami akcji są pani Monika Olejnik-Okuniewska z córką Zosią.

Organizatorki zapraszają do zapisów, które ruszają w sobotę 15 kwietnia o 10:00.

Garażówki odbędą się w godzinach 12:00-19:00 na terenie parkingu CityMarket, przy ul. Pociskowej 4.

Można zapisywać się się na oba terminy.
Ogłoszenie na grupie FB Rembertów Bezpośrednio – Hyde Park: [LINK]

Zasady
pierwszej Rembertowskiej Wyprzedaży Sąsiedzkiej (RWS)

 1. RWS jest inicjatywą społeczną, organizowaną przeze mnie na zasadach niekomercyjnych, to znaczy, że nie pobieram za tę działalność żadnego  wynagrodzenia, robię bo chcę i mam prośbę o miłą kulturalną współpracę i wyrozumiałość, w myśl zasady; „bądź uprzejmy, jesteś w Rembertowie”.
 2. RWS to sąsiedzka „wyprzedaż garażowa”, podczas której zarejestrowane wcześniej osoby fizyczne mogą sprzedawać należące do nich przedmioty. Nie wnikam w ich jakość i ustaloną przez sprzedającego cenę.
 3. Uczestnictwo w RWS jest dobrowolne i bezpłatne.
 4. Wystawcami RWS mogą być wyłącznie osoby prywatne.
 5. RWS będzie się odbywać 13 i 14 maja 2023 roku, w godzinach: 12:00 – 19:00, na wyznaczonym terenie parkingu CityMarket, przy ul. Pociskowej 4, w Warszawie.
 6. 13 maja będzie dostępnych 29 miejsc wystawienniczych.
 7. 14 maja będą dostępne 62 miejsca wystawiennicze.
 8. Aby być wystawcą 13 maja należy wysłać zgłoszenie pod adres: RWSsobota@gmail.com
 9. Aby być wystawcą 14 maja, należy wysłać zgłoszenie pod adres: RWSniedziela@gmail.com
 10. Uczestnik wydarzenia sobotniego może wziąć w nim udział również w niedzielę, jeśli wyśle dwa osobne zgłoszenia na oba dni, na dwa maile wypisane powyżej.
 11. Zgłoszenia ruszają w sobotę 15 kwietnia o godz. 10:00 i potrwają do wyczerpania puli dostępnych miejsc wystawienniczych, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Co oznacza, że miejsce będą zagwarantowane dla 29 pierwszych osób, które zgłoszą się na sobotę i 62 pierwszych osoby, które zgłoszą się na niedzielę.
 12. Dla każdego zgłoszonego przeznaczone jest jedno miejsce parkingowe, w wyznaczonej strefie parkingowej CityMarket Rembertów. Każdy zgłaszający otrzyma odpowiedź mailową z nadanym numerem własnego stoiska – miejsca parkingowego. Miejsca będą ponumerowane i dostępne w dzień wydarzenia od godz. 10:00.
 13. Każdy wystawca sam aranżuje swoje miejsce wystawiennicze.
 14. Jeśli osoba zgłoszona chce „podzielić” miejsce z innymi – robi to na własne życzenie i odpowiedzialność, w skrócie – sami się organizujemy, ale nie pobieramy za to żadnych opłat.
 15. Osoby będące wystawcami powinny przygotować swoje „stoisko” do godz. 11:45 w dniach RWS.
 16. Zakończenie RWS następuje o godz. 19:00 13 i 14 maja.
  Wystawcy zobowiązują się do przekazania miejsca parkingowego w stanie, w jakim je zastały.
 17. Wystawcy samodzielnie dbają o porządek wokół swojego stoiska, a po zakończonym  dniu – samodzielnie sprzątają na nim.
 18. Promocja RWS będzie się odbywała na grupach lokalnych na Facebooku, jak również na plakatach wywieszonych w miejscach, których właściciele zgodzą się na ich ekspozycję. Zapraszam wszystkich do promocji wydarzenia – przy pomocy plakatu, którego projekt udostępnię po zebraniu zgłoszeń od wystawców.
 19. Jeśli będziecie mieli Państwo dodatkowe pytania – chętnie na nie odpowiem.
 20. Mam nadzieję, że RWS będzie pierwszym i nie ostatnim tego typu wydarzeniem, podczas którego będziemy mieli okazję się poznać i wspólnie, w miłej atmosferze, spędzić czas.
 21. Uprzejmie proszę o przestrzeganie tych zasad i nie prowadzenie w trakcie naszego  sąsiedzkiego spotkania żadnej działalności, która naruszałaby ten prosty regulamin.